zpět na nabídku

Elektroniky, programátory v C, Javisty pro novou pobočku v Ostravě

Referenční číslo:

Pracoviště: Ostrava

Náplň:

Chcete se stát součástí mezinárodního vývojového týmu, který vyvíjí nové bezpečnostní technologie pro komerční použití, buduje bezdrátovou senzorovou síť pro získávání údajů o spotřebě vody, tepla, elektrické energie nebo pomáhá přivolat pomoc při napadení uživatele?

Požadujeme:

Zabýváte-li se třeba elektronikou, programováním ARM procesorů, programováním v jazycích JavaScript /Python (znalost Aurelia/Typescript výhodou) nebo jste zběhlí v návrhu mechanických dílů, popřípadě Vás baví testování nových produktů

Nabízíme:

- stabilní zázemí přátelského kolektivu
- odpovídající platové podmínky, pololetní odměny
- nové výzvy, nejnovější technologie v oblasti elektroniky
- možnost profesního a jazykového vzdělání
- příspěvek na dopravu popř. ubytování + další firemní benefity


Kontaktní osoba

Mgr. Anna Wolfová
E-mail: awolfova@sppa.cz
GSM: +420 604 157 367

Informace - kontakt

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu awolfova@sppa.cz Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.


Zpracování osobních údajů

Berete na vědomí, že po zaslání Vašeho životopisu, může společnost SPPA group s.r.o. (IČO: 27833275) zpracovávat osobní údaje z Vašeho životopisu za účelem zprostředkování nabízené pracovní pozice.

Za výše uvedeným účelem může společnost SPPA group s.r.o. poskytnout Vaše osobní údaje v míře nezbytné pro zprostředkování zaměstnání také třetím stranám – zaměstnavateli poptávajícímu danou pracovní pozici.

Společnost SPPA group s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje obsažené ve Vašem životopise do doby obsazení dané pozice, nejdéle po dobu jednoho roku.

Přejete-li si, aby si společnost SPPA group s.r.o. uchovala Váš životopis i po obsazení pracovní pozice, o kterou jste projevil(a) zájem, za účelem oslovení v případě budoucího vzniku podobné pracovní pozice, připojte prosím do emailu se strukturovaným životopisem poznámku:

„Přeji si uchovat svůj životopis i po obsazení pracovní pozice.“

V takovém případě si ponecháme Váš životopis po dobu 2 let od jeho obdržení.

Přejete-li si, aby společnost SPPA group s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje i pro účely zprostředkování jiné pracovní pozice, která se v základu shoduje s pozicí, o kterou jste projevil(a) zájem, napište prosím do emailu se strukturovaným životopisem poznámku:

„Přeji si kontaktovat i v případě obdobné pracovní pozice.“

Kterýkoliv z výše uvedených souhlasů můžete kdykoliv odvolat emailem zaslaným na adresu awolfova@sppa.cz. Stejným způsobem můžete také požádat o prodloužení doby uchování Vašeho životopisu.